نمایش 1–12 از 14 نتیجه

اخذ پذیرش تحصیلی
اخذ پذیرش تحصیلی
تیم بامازی ابتدا نیازهای شما را در مسیر اخذ پذیرش شناسایی کرده و در گام های بعدی، مرحله به مرحله شما را در مسیر اخذ پذیرش هدایت خواهد کرد.
 • برقراری ارتباطات لازم با اساتید و دانشگاه ها
 • پر کردن فرم های لازم برای اخذ پذیرش
 • کمک در نگارش یا ویرایش مدارک لازم
 • پشتیبانی برای ارسال مدارک
 • و متعاقبا اخذ پذیرش نهایی
برای بررسی شرایط شما و آگاهی از هزینه‌ی خدمات کامل پذیرش تحصیلی، لطفا جواب سوالات مربوط به قسمت توضیحات (پایین صفحه) را به آدرس ایمیل مورد نظر، ارسال بفرمایید.  
not rated
بسته پذیرش تحصیلی حرفه‌ای
بسته پذیرش تحصیلی حرفه‌ای
خدمات بسته پذیرش تحصیلی حرفه‌ای به منظور سرعت‌دهی به روند پذیرش تحصیلی متقاضیان و کاهش هزینه‌های مربوط به آن طراحی شده. لیست خدمات ارائه شده در قسمت توضیحات تکمیلی محصول آمده است. قبل از خرید میتونید برای اطمینان بیشتر از روند کار، از طریق سیستم تیکتینگ (پشتیبانی) سوالات خودتون رو بپرسید و با ما در ارتباط باشید. از توجه شما ممنونیم.
not rated 599,000 تومان
بسته پذیرش تحصیلی حرفه‌ای پلاس
بسته پذیرش تحصیلی حرفه‌ای پلاس
خدمات بسته پذیرش تحصیلی حرفه‌ای پلاس به منظور سرعت‌دهی به روند پذیرش تحصیلی متقاضیان و کاهش هزینه‌های مربوط به آن طراحی شده. لیست خدمات ارائه شده در قسمت توضیحات تکمیلی محصول آمده است. قبل از خرید میتونید برای اطمینان بیشتر از روند کار، از طریق سیستم تیکتینگ (پشتیبانی) سوالات خودتون رو بپرسید و با ما در ارتباط باشید. از توجه شما ممنونیم.
not rated 1,149,000 تومان
بسته پذیرش تحصیلی ویژه
بسته پذیرش تحصیلی ویژه
خدمات بسته پذیرش تحصیلی ویژه به منظور سرعت‌دهی به روند پذیرش تحصیلی متقاضیان و کاهش هزینه‌های مربوط به آن طراحی شده. لیست خدمات ارائه شده در قسمت توضیحات تکمیلی محصول آمده است. قبل از خرید میتونید برای اطمینان بیشتر از روند کار، از طریق سیستم تیکتینگ (پشتیبانی) سوالات خودتون رو بپرسید و با ما در ارتباط باشید. از توجه شما ممنونیم.
not rated 949,000 تومان
بسته پذیرش تحصیلی ویژه پلاس
بسته پذیرش تحصیلی ویژه پلاس
خدمات بسته پذیرش تحصیلی ویژه پلاس به منظور سرعت‌دهی به روند پذیرش تحصیلی متقاضیان و کاهش هزینه‌های مربوط به آن طراحی شده. لیست خدمات ارائه شده در قسمت توضیحات تکمیلی محصول آمده است. قبل از خرید میتونید برای اطمینان بیشتر از روند کار، از طریق سیستم تیکتینگ (پشتیبانی) سوالات خودتون رو بپرسید و با ما در ارتباط باشید. از توجه شما ممنونیم.
not rated 1,499,000 تومان
ورکشاپ راهنمای پذیرش تحصیلی
ورکشاپ راهنمای پذیرش تحصیلی

منتظر دوره بعدی در سال ۹۷ باشید:

نکات مهم:
 • اطلاعات کلی برنامه در پایین همین صفحه، در قسمت «توضیحات تکمیلی» آمده.
 • ظرفیت شرکت کنندگان محدوده و به پرسش‌های افراد در ورکشاپ پاسخ خواهیم داد.
 • این ورکشاپ علاوه بر پرسش و پاسخ، به مشاوره خصوصی افراد در صورت تمایل می‌پردازد.
 • چکیده اسلایدها در پایان برنامه، برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.
توجه مهم:
 • لطفا در هنگام خرید، آخرین مدرک تحصیلی خود را در قسمت توضیحات بنویسید.
 • لطفا ایمیل و شماره تلفن خود را درست و دقیق وارد کنید، چون تنها راه ارتباطی ما با شماست
 • لطفا در انتخاب تاریخ دقت فرمایید
 • آدرس دقیق، پس از ثبت‌نام برای شما ایمیل خواهد شد
متشکریم
مشاوره تلفنی خصوصی - بامازی
مشاوره تلفنی خصوصی پذیرش
در صورتیکه در مورد موارد زیر به مشاوره‌ خصوصی نیاز دارید، این محصول مناسب شماست:
 • روند پذیرش تحصیلی و شغلی در خارج از ایران
 • تصمیم‌گیری در مورد رشته، مقطع، دانشگاه
 • انتخاب کشور مقصد
 • شرح مشکلات شخصی خود و ارايه راه کار از طرف تیم ما
 • و مواردی از این قبیل ...
مشاوره یک بار و به زمان نامحدود است.
249,000 تومان
معرفی ۵ دانشگاه یا ۵ استاد
معرفی ۵ دانشگاه یا ۵ استاد
خرید این محصول به شما کمک می کنه تا دانشگاه و یا استاد مورد نظر خودتون رو در مدت زمان کوتاهتری پیدا کنید. این انتخاب بر اساس عوامل زیادی مانند رشته تحصیلی، سوابق کاری، اولویت های مهاجرتی مثل آب و هوا، زبان اصلی مردم، اعتبار علمی مقصد و موارد دیگه صورت می پذیره. پس از خرید محصول، رزومه خودتون رو آپلود و فرم مخصوص اولویت‌بندی‌ها رو پر کنید، تا اطلاعات بیشتری از شما و اهدافتون داشته باشیم. از توجه شما ممنونم
not rated 399,000 تومان
ویرایش رزومه CV
ویرایش رزومه CV

این محصول، متن رزومه شما رو که خودتون بر اساس سوابق تحصیلی-کاری خود نوشتید، دریافت می‌کنه و ویرایش اون رو تحت نظر افراد متخصص به عهده می‌گیره. پس از خرید محصول، رزومه خودتون رو آپلود و در صورت لزوم، توضیحات لازم رو ذکر می‌کنین، تا بر اساس داده‌های موجود، رزومه رو ویرایش کنیم.

از توجه شما ممنونیم

not rated 199,000 تومان
ویرایش انگیزه‌نامه SOP
ویرایش انگیزه‌نامه SOP

این محصول، متن انگیزه‌نامه شما رو که خودتون بر اساس رزومه و انگیزه‌های تحصیلی یا شغلی خاصی نوشتید، دریافت می‌کنه و ویرایش اون رو تحت نظر افراد متخصص به عهده می‌گیره. پس از خرید محصول، رزومه و انگیزه‌نامه خودتون رو آپلود و در صورت لزوم، توضیحات لازم رو ذکر می‌کنین، تا بر اساس داده‌های موجود، انگیزه‌نامه رو ویرایش کنیم

 

از توجه شما ممنونیم

not rated 349,000 تومان
ویرایش ایمیل به استاد/دانشگاه/کارفرما
ویرایش ایمیل به استاد/دانشگاه/کارفرما

این محصول، متن ایمیل شما به استاد، دانشگاه یا کارفرما رو، که خودتون بر اساس رزومه و انگیزه از کار یا تحصیل نوشتید، دریافت می‌کنه و ویرایش اون رو تحت نظر افراد متخصص به عهده می‌گیره. پس از خرید محصول، رزومه و متن ایمیل خودتون رو آپلود و در صورت لزوم، توضیحات لازم رو .ذکر می‌کنین، تا بر اساس داده‌های موجود، ایمیل شما رو ویرایش کنیم

از توجه شما ممنونیم

not rated 99,000 تومان
نوشتن رزومه CV
نوشتن رزومه CV

این محصول، اطلاعات شما رو از قبیل سوابق تحصیلی و کاری دریافت میکنه و نوشتن رزومه شما رو تحت نظر افراد متخصص به عهده می‌گیره. پس از خرید محصول، فرمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با پر کردن اون، اطلاعات خود رو در اختیار ما میگذارید تا بر اساس داده های موجود، رزومه رو تهیه کنیم.

از توجه شما ممنونیم

not rated 299,000 تومان