مشاوره اختصاصی پذیرش

مشاوره تلفنی خصوصی - بامازی
مشاوره تلفنی خصوصی پذیرش
در صورتیکه در مورد روند پذیرش تحصیلی و شغلی در خارج از ایران و مواردی از این قبیل، به مشاوره‌ خصوصی نیاز دارید، این محصول احتمالاً مناسب شماست. لطفا قبل از خرید مشاوره خصوصی تلفنی، و برای طرح سوالات خود و اطمینان از پاسخگویی، از سیستم تیکتینگ در محصول مشاوره خصوصی و یا پشتیبانی در منوی اصلی استفاده کنید. تیم بامازی در خواست شما رو بررسی می‌کنه. تا در صورت تایید، لینک محصول رو در اختیار شما قرار بده. پس از خرید و هماهنگی زمان مشاوره، از طریق مشاوره‌ی تلفنی خصوصی، در خدمت شما خواهیم بود. در پایین صفحه، نحوه استفاده از سیستم تیکتینگ شرح داده شده. مشاوره یک بار و به زمان نامحدود است.
نمره 5.00 از 5
199,000 تومان
خرید محصول
معرفی ۵ دانشگاه یا ۵ استاد
معرفی ۵ دانشگاه یا ۵ استاد
خرید این محصول به شما کمک می کنه تا دانشگاه و یا استاد مورد نظر خودتون رو در مدت زمان کوتاهتری پیدا کنید. این انتخاب بر اساس عوامل زیادی مانند رشته تحصیلی، سوابق کاری، اولویت های مهاجرتی مثل آب و هوا، زبان اصلی مردم، اعتبار علمی مقصد و موارد دیگه صورت می پذیره. پس از خرید محصول، رزومه خودتون رو آپلود و فرم مخصوص اولویت‌بندی‌ها رو پر کنید، تا اطلاعات بیشتری از شما و اهدافتون داشته باشیم. از توجه شما ممنونم
not rated 399,000 تومان
خرید محصول
ورکشاپ راهنمای پذیرش تحصیلی
ورکشاپ راهنمای پذیرش تحصیلی

منتظر دوره بعدی در سال ۹۷ باشید:

نکات مهم:
  • اطلاعات کلی برنامه در پایین همین صفحه، در قسمت «توضیحات تکمیلی» آمده.
  • ظرفیت شرکت کنندگان محدوده و به پرسش‌های افراد در ورکشاپ پاسخ خواهیم داد.
  • این ورکشاپ علاوه بر پرسش و پاسخ، به مشاوره خصوصی افراد در صورت تمایل می‌پردازد.
  • چکیده اسلایدها در پایان برنامه، برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.
توجه مهم:
  • لطفا در هنگام خرید، آخرین مدرک تحصیلی خود را در قسمت توضیحات بنویسید.
  • لطفا ایمیل و شماره تلفن خود را درست و دقیق وارد کنید، چون تنها راه ارتباطی ما با شماست
  • لطفا در انتخاب تاریخ دقت فرمایید
  • آدرس دقیق، پس از ثبت‌نام برای شما ایمیل خواهد شد
متشکریم
نمره 4.55 از 5
اطلاعات بیشتر

آماده سازی مدارک پذیرش

نوشتن انگیزه‌نامه SOP
نوشتن انگیزه‌نامه SOP

این محصول، اطلاعات شما از قبیل رزومه و انگیزه‌های تحصیلی و کاری، رو دریافت میکنه و نوشتن انگیزه‌نامه شما رو تحت نظر افراد متخصص به عهده می‌گیره. پس از خرید محصول، فرمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با آپلود کردن رزومه‌ی خود و پر کردن موارد مورد نیاز، اطلاعات خود رو در اختیار ما میگذارید تا بر اساس داده های موجود، انگیزه‌نامه رو تهیه کنیم.

از توجه شما ممنونیم

 
not rated 549,000 تومان
خرید محصول
نوشتن ایمیل به استاد/دانشگاه/کارفرما
نوشتن ایمیل به استاد/دانشگاه/کارفرما

این محصول، اطلاعات شما از قبیل رزومه و انگیزه شما رو از کار با استاد یا کارفرما و یا تحصیل در دانشگاه مورد نظر، دریافت میکنه و نوشتن ایمیل شما رو تحت نظر افراد متخصص به عهده می‌گیره. پس از خرید محصول، فرمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با آپلود کردن رزومه‌ی خود و پر کردن موارد مورد نیاز، اطلاعات خود رو در اختیار ما میگذارید تا بر اساس داده های موجود، ایمیل رو تهیه کنیم.

از توجه شما ممنونیم

not rated 124,000 تومان
خرید محصول
نوشتن رزومه CV
نوشتن رزومه CV

این محصول، اطلاعات شما رو از قبیل سوابق تحصیلی و کاری دریافت میکنه و نوشتن رزومه شما رو تحت نظر افراد متخصص به عهده می‌گیره. پس از خرید محصول، فرمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با پر کردن اون، اطلاعات خود رو در اختیار ما میگذارید تا بر اساس داده های موجود، رزومه رو تهیه کنیم.

از توجه شما ممنونیم

not rated 299,000 تومان
خرید محصول

ویرایش مدارک پذیرش

ویرایش انگیزه‌نامه SOP
ویرایش انگیزه‌نامه SOP

این محصول، متن انگیزه‌نامه شما رو که خودتون بر اساس رزومه و انگیزه‌های تحصیلی یا شغلی خاصی نوشتید، دریافت می‌کنه و ویرایش اون رو تحت نظر افراد متخصص به عهده می‌گیره. پس از خرید محصول، رزومه و انگیزه‌نامه خودتون رو آپلود و در صورت لزوم، توضیحات لازم رو ذکر می‌کنین، تا بر اساس داده‌های موجود، انگیزه‌نامه رو ویرایش کنیم

 

از توجه شما ممنونیم

not rated 349,000 تومان
خرید محصول
ویرایش ایمیل به استاد/دانشگاه/کارفرما
ویرایش ایمیل به استاد/دانشگاه/کارفرما

این محصول، متن ایمیل شما به استاد، دانشگاه یا کارفرما رو، که خودتون بر اساس رزومه و انگیزه از کار یا تحصیل نوشتید، دریافت می‌کنه و ویرایش اون رو تحت نظر افراد متخصص به عهده می‌گیره. پس از خرید محصول، رزومه و متن ایمیل خودتون رو آپلود و در صورت لزوم، توضیحات لازم رو .ذکر می‌کنین، تا بر اساس داده‌های موجود، ایمیل شما رو ویرایش کنیم

از توجه شما ممنونیم

not rated 74,000 تومان
خرید محصول
ویرایش رزومه CV
ویرایش رزومه CV

این محصول، متن رزومه شما رو که خودتون بر اساس سوابق تحصیلی-کاری خود نوشتید، دریافت می‌کنه و ویرایش اون رو تحت نظر افراد متخصص به عهده می‌گیره. پس از خرید محصول، رزومه خودتون رو آپلود و در صورت لزوم، توضیحات لازم رو ذکر می‌کنین، تا بر اساس داده‌های موجود، رزومه رو ویرایش کنیم.

از توجه شما ممنونیم

not rated 199,000 تومان
خرید محصول